GALERIA OBRAZÓW

 

513 153 387

 

Sprzedaż obrazów ręcznie malowanych


Galeria sztuki Aleksandry Nowackiej jest galerią obrazów, których twórcą i właścicielem praw autorskich jest Aleksandra Nowacka. Kopiowanie treści, zdjęć lub obrazów bez zgody właściciela jest niezgodne z prawem.
 
 

Zamawianie obrazów

1. Wszystkie obrazy sprzedawane są z ramą. Istnieje możliwość zakupienia obrazu bez ramy – w takim przypadku proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

2. Zamówienie obrazu może odbyć się poprzez wypełnienie formularza zamówienia, kontakt mailowy (w mailu należy podać tytuł obrazu oraz dane kontaktowe), oraz telefonicznie – dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt. Złożenie zamówienia drogą elektroniczną jest wyrażeniem chęci zakupu obrazu. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo jego potwierdzenie wraz z kosztami przesyłki oraz numerem konta do wpłat. Od tego momentu mają Państwo 7 dni na dokonanie wpłaty – w przypadku jej braku, zamówienie zostanie anulowane.

3. Koszty przesyłki liczone są indywidualnie dla każdego zamówienia. W większości koszty przesyłki będą pomiędzy 0 – 100 PLN i są zgodnie ze standardowymi stawkami firmy kurierskiej. Istnieje możliwość odbioru przesyłki osobiście – w takim przypadku bardzo proszę o kontakt. Jednocześnie przypominam, że zamówienie można anulować poprzez wiadomość e-mail lub brak wpłaty. Wpłata na podany numer konta jest jednocześnie potwierdzeniem zamówienia oraz zgodą na warunki przesyłki.

4. Otrzymany towar należy sprawdzić przy kurierze. Nie odpowiadam za zniszczenia spowodowane nieodpowiednim transportem. Wszystkie obrazy są przed wysyłką odpowiednio zapakowane oraz oznaczone tak, aby nie uległy zniszczeniu podczas transportu. W przypadku problemów z firmą transportującą, proszę o kontakt – pomogę w rozwiązaniu problemu.

5. Od otrzymania przesyłki mają Państwo 10 dni na zwrot (10 dni na zgłoszenie, 14 na odesłanie obrazu). W takim przypadku proszę o informację mailowo lub telefonicznie oraz o dostarczenie zamówionych przedmiotów na adres nadawcy. Jednocześnie przypominam, że w przypadku zwrotu, koszty przesyłki nie są zwracane (jedynie koszty obrazów). Ponadto zwracający ma obowiązek zadbać, aby obrazy nie były zniszczone.

6. Może się zdarzyć, że zamawiany obraz nie jest dostępny (np. został sprzedany stacjonarnie), wtedy zaproponuję wykonanie podobnego obrazu.